O Nas

 • Polityka prywatności

  Jakie informacje na mój temat zbiera MIMO i do czego są one potrzebne?: Gromadzimy i używamy Twoje dane, aby informować Cię o produktach, usługach i promocjach. Oto w jaki sposób otrzymujemy informacje o Tobie. Opisujemy też, w jaki sposób wykorzystujemy te dane.

  czytaj więcej

 • Polityka jakości

  Pracownia Kreatywna MIMO pragnie być firmą pierwszego wyboru dla wybranej grupy Klientów, którzy cenią profesjonalne i skuteczne usługi internetowe: projektowanie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych, programowanie indywidualne.Naszym celem jest zadowolenie Klientów poprzez świadczenie usług na jak najwyższym poziomie.

  czytaj więcej

 • Gwarancje i licencje

  Pracownia Kreatywna MIMO to zespół doświadczonych ekspertów. Jako fachowcy w branży internetowej i graficznej, oferujemy wysoką jakość i gwarancję co wyróżnia nasze projektowanie stron www i tworzenie sklepów internetowych .

  czytaj więcej

Po godzinach

Po co zakładamy strony internetowe?
Strona internetowa jest to jeden z niezbędnych elementów rozwoju firmy, który pozwala jej na utrzymanie stabilnej pozycji na rynku. Można powiedzieć, że własna strona internetowa jest podstawą sukcesu i doskonałym narzędziem informacyjnym i marketingowym firmy. Jednak pod pewnymi warunkami:
- strona www musi być stworzona w naprawdę profesjonalny sposób
- strona www musi nawiązywać do linii kreatywnej naszej marki, albo być punktem wyjściowym do jej stworzenia
- strona internetowa powinna nie tylko ładnie wyglądać ale również być intuicyjna w swojej budowie i posiadać przemyślaną funkcjonalność.
- strona www musi być systematycznie pozycjonowana, bowiem dzięki temu zwiększa się jej oglądalność, a więc także liczba osób, o których zainteresowanie walczymy.

Jakość strony WWW kluczem Twojego sukcesu
Udany projekt graficzny,  jest wizytówką strony internetowej. Zespół MIMO to ściśle wyspecjalizowana grupa właśnie w sektorze IT jakim jest projektowanie stron internetowych. Podczas procesu tworzenia stron www zwracamy uwagę na zaprojektowanie profesjonalnej grafiki, dobierając kolorystykę i styl. Gwarantujemy niepowtarzalność naszych prac jak i oferujemy projekty szyte na miarę potrzeb i branży klienta.

Logo firmy
Jeśli Twoja firma ma swoje logo, stanie się ono dla nas punktem wyjścia do stworzenia pozostałych elementów wizerunku - to własnie ono podyktuje tendencje disajnerskie projektowanej strony www. Kolor, kształt, element graficzny, który należy utrwalać w świadomości odbiorców - tym zajmą się nasi projektanci.
Jeśli jednak Twoja firma jest nowa i nie masz jeszcze swojego logo - zdecydowanie stworzymy dla Ciebie odpowiedni logotyp, który posłuży Ci przez lata i przyczyni się do korzystnego wizerunku.

 Strony:  1   2   3