O Nas

 • Polityka prywatności

  Jakie informacje na mój temat zbiera MIMO i do czego są one potrzebne?: Gromadzimy i używamy Twoje dane, aby informować Cię o produktach, usługach i promocjach. Oto w jaki sposób otrzymujemy informacje o Tobie. Opisujemy też, w jaki sposób wykorzystujemy te dane.

  czytaj więcej

 • Polityka jakości

  Pracownia Kreatywna MIMO pragnie być firmą pierwszego wyboru dla wybranej grupy Klientów, którzy cenią profesjonalne i skuteczne usługi internetowe: projektowanie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych, programowanie indywidualne.Naszym celem jest zadowolenie Klientów poprzez świadczenie usług na jak najwyższym poziomie.

  czytaj więcej

 • Gwarancje i licencje

  Pracownia Kreatywna MIMO to zespół doświadczonych ekspertów. Jako fachowcy w branży internetowej i graficznej, oferujemy wysoką jakość i gwarancję co wyróżnia nasze projektowanie stron www i tworzenie sklepów internetowych .

  czytaj więcej

Po godzinach 2


System zarządzania CMS (Content Management System), jest modularnym systemem napisanym przez MIMO. Składa się z kliku podstawowych modułów oraz części zaprogramowanej specjalnie dla potrzeb serwisu PulsMiast. Widok Panelu Administracyjnego (dalej PA) dzieli się na 4 podstawowe fragmenty (fot. 1)


Sekcja 1. Górna belka z opisem klienta.
Sekcja 2. Listwa z komunikatami dotyczącymi wykonywanych operacji, np. modul w którym znajduję sie moderator, akcje jakie wykonuje lub co zostało wykonane lub czego nie udało się wykonać.
Sekcja 3. Menu dostępnych modułów. W zależności od posiadanych praw dostępowych do PA menu wyświetla tylko dostępne dla użytkownika moduły.
Sekcja 4. Część robocza PA. Tutaj wykonywane są czynności zarządzające, wyświetlana jest lista wpisów danego modułu.
Sekcja 5. Część z opcjami. Linki pozwalające na przejście pomiędzy różnymi opcjami zarządzającymi.

 W jaki prosty sposób można dodać zdjęcie na stronę za pomocą CMS mimo?

Moduł pliki - dodawanie do serwisu plików (zdjęcia, pdf, zip, doc, itp). Możemy użyć tego samego zdjęcia w kilku wpisach wgrywając do serwisu tylko jedną kopię konkretnego pliku (nie obciążamy serwisu kopiami tego samego zdjęcia).
Moduł jest podzielony na kategorie. Prosimy przy dodawaniu plików wybierać odpowiednią kategorię.  
Aby dodać plik przechodzimy do modułu Pliki (sekcja 3). Następnie klikamy przycisk Dodaj wpis w menu opcji dodatkowych (sekcja 5). Po ukazaniu się formularza wypełniamy go treścią, przydzielamy kategorię oraz dodajemy plik poprzez kliknięcie przycisku Przeglądaj lub podaniu adresu URL. Podczas przeglądania wyszukujemy konkretny plik na naszym komputerze lokalnym. Aby zapisać Plik na serwerze należy na koniec kliknąć przycisk Zapisz. 
Strony:  1   2