Projekt i wykonanie sklepu internetowego z obrusami - Haftina House

Tagi:

Stworzony przez nas sklep internetowy z obrusami: www.haftina.pl/sklep składa się z grafiki oraz programu służącego naszemu Klientowi do obsługi sklepu i zarządzania zamówieniami. 

Prezentujemy sklep internetowy zawierający pełną ofertę marki Haftina z możliwością robienia zakupów detalicznych lub hurtowych. 
Poszczególne etapy naszej pracy:
- stworzenie katalogu on-line,
- wykonanie wyszukiwarki umożliwiającej internautom szybko trafiać do konkretnych towarów. 

Duży nacisk położyliśmy na prezentację produktów, które można oglądać jako odrębne propozycje lub łączyć w kompletne kolekcje obrusów, ręczników, serwet. 
Sklep powstał w połączeniu z oprogramowaniem CMS.MIMO, które umożliwia naszemu Klientowi w pełni zarządzać sklepem internetowym w zakresie dodawania kategorii głównych i podkategorii, rozmiarów, kolekcji, ustalania hitów w sklepie, cen i zdjęć oraz wysyłać mailing do klientów sklepu internetowego. 
Panel administracyjny pozwala także edytować treść podstron 'o nas' , 'regulamin zakupów', 'kontakt' jak i zarządzać produktami w promocjach. 

Projektowanie WWW CMS i Hosting: MIMO Multimedia Łódź W naszej ofercie również: pozycjonowanie w wyszukiwarkach oraz tworzenie stron internetowych dla firm.