Programista PHP

W MIMO.PL zajmujemy się kreacją internetową firm. Tworzymy profesjonalne serwisy www (projektowanie stron www), oraz sklepy internetowe (tworzenie sklepów internetowych). Prezentujemy lepsze strony internetu.

Zakres obowiązków na oferowanym stanowisku:

    Rozbudowa i wdrażanie naszego panelu CMS.MIMO
    Refaktoring istniejących rozwiązań

Od kandydata oczekujemy:

Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Zdolność logicznego myślenia

Bardzo dobra znajomości PHP
Znajomość SQL i baz danych MySQL
Chęć do ciągłej nauki

Dobre nawyki w programowaniu (np. oddzielanie warstw logiki od prezentacji)

Dodatkowym atutem będą:

Znajomość angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji
Znajomość systemów szablonowych (np. Smarty)
Znajomość sterowników baz danych (np. AdoDB, PDO)

Pasja do programowania
Poczucie humoru

Wyselekcjonowanemu kandydatowi oferujemy:

Interesującą pracę w młodym zespole
    Kreatywną atmosferę
    Korzystne warunki pracy
    Komfortowe stanowisko pracy
    Atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia:

  Umowa o pracę / cały etat - 40h tygodniowo

Kontakt:

Chętnych do sprawdzenia się prosimy o przesłanie następujących informacji na adres rekrutacja@mimo.pl
CV ze zdjęciem wraz z portfolio.
Kilka słów na swój temat oraz o wykonanych przez siebie projektach.
Wymagania finansowe.
Standardową formułę: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)"

Pracownia Kreatywna MIMO

Odwiedź nas: ul. Gdańska 54, 90-612 Łódź
NIP: 726-142-53-05