Pozycjoner Specjalista ds. SEO

W związku z dynamicznym rozwojem firma MIMO.PL poszukuje osobę na stanowisko Pozycjoner - Specjalista ds. SEO.

Zakres obowiązków:

* realizacja projektów Search Engine Optimization dla klientów MIMO.PL
* przygotowywanie raportów z przebiegu prac oraz analiz
* proponowanie działań i rozwiązań usprawniających funkcjonalność serwisów internetowych

Wymagania:

* doświadczenie w pozycjonowaniu stron
* umiejętność analizy słów kluczowych pod kątem celów marketingowych klienta
* znajomość  Google AdWords
* zdolność analitycznego myślenia

Dodatkowe atuty Kandydata to:

* doświadczenie w marketingu internetowym oraz pozycjonowaniu komercyjnym (SEM)
* znajomość języków obcych
* doświadczenie w programowaniu (PHP)

Oferujemy:

* atrakcyjne wynagrodzenie
* możliwość pracy zdalnej

Kontakt:

Chętnych do spróbowania swych sił prosimy o przesłanie następujących informacji na adres rekrutacja@mimo.pl

  • CV ze zdjęciem oraz przykłady realizacji (pozycjonowane frazy dla konkretnych adresów url).

  • Kilka słów o sobie, o wykonanych przez siebie projektach.

  • Wymagania finansowe
  • Oczekiwania co do formy współpracy
    (jaką formą współpracy jesteś zainteresowany: praca zdalna, umowa o pracę, umowa o dzieło, samozatrudnienie - jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, staż)

  • Standardową formułę: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)"

Pracownia Kreatywna MIMO

Odwiedź nas: ul. Gdańska 54, 90-612 Łódź