O Nas

 • Polityka prywatności

  Jakie informacje na mój temat zbiera MIMO i do czego są one potrzebne?: Gromadzimy i używamy Twoje dane, aby informować Cię o produktach, usługach i promocjach. Oto w jaki sposób otrzymujemy informacje o Tobie. Opisujemy też, w jaki sposób wykorzystujemy te dane.

  czytaj więcej

 • Polityka jakości

  Pracownia Kreatywna MIMO pragnie być firmą pierwszego wyboru dla wybranej grupy Klientów, którzy cenią profesjonalne i skuteczne usługi internetowe: projektowanie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych, programowanie indywidualne.Naszym celem jest zadowolenie Klientów poprzez świadczenie usług na jak najwyższym poziomie.

  czytaj więcej

 • Gwarancje i licencje

  Pracownia Kreatywna MIMO to zespół doświadczonych ekspertów. Jako fachowcy w branży internetowej i graficznej, oferujemy wysoką jakość i gwarancję co wyróżnia nasze projektowanie stron www i tworzenie sklepów internetowych .

  czytaj więcej

Polityka jakości

Pracownia Kreatywna MIMO pragnie być firmą pierwszego wyboru dla wybranej grupy Klientów, którzy cenią profesjonalne i skuteczne usługi internetowe: projektowanie stron internetowych,  tworzenie sklepów internetowych, programowanie indywidualne. Celem MIMO jest zadowolenie Klientów poprzez świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Gwarantem realizacji przedstawionych w niniejszej Polityce Jakości celów jest profesjonalizm pracowników MIMO, adekwatny do rosnących oczekiwań Klientów.

 
Nasze wartości :

Partnerstwo – elastyczność w komunikacji z Klientem i realizacji zamierzonych projektów.
Zrozumienie – świadomość potrzeb i dążenie do zrozumienia indywidualnych wymagań klienta oraz poszukiwanie wspólnych rozwiązań.
Odpowiedzialność – lojalność i uczciwość w doradztwie dotyczącym rozwiązań informatycznych i propozycji internetowych dla Klienta, opieka nad każdym Klientem mimo.pl, bez względu na stopień zaawansowania serwisu www Klienta lub rodzaj usług internetowych.
Zaufanie – troska o Klientów, którzy współpracują z MIMO


Powrót