O Nas

 • Polityka prywatności

  Jakie informacje na mój temat zbiera MIMO i do czego są one potrzebne?: Gromadzimy i używamy Twoje dane, aby informować Cię o produktach, usługach i promocjach. Oto w jaki sposób otrzymujemy informacje o Tobie. Opisujemy też, w jaki sposób wykorzystujemy te dane.

  czytaj więcej

 • Polityka jakości

  Pracownia Kreatywna MIMO pragnie być firmą pierwszego wyboru dla wybranej grupy Klientów, którzy cenią profesjonalne i skuteczne usługi internetowe: projektowanie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych, programowanie indywidualne.Naszym celem jest zadowolenie Klientów poprzez świadczenie usług na jak najwyższym poziomie.

  czytaj więcej

 • Gwarancje i licencje

  Pracownia Kreatywna MIMO to zespół doświadczonych ekspertów. Jako fachowcy w branży internetowej i graficznej, oferujemy wysoką jakość i gwarancję co wyróżnia nasze projektowanie stron www i tworzenie sklepów internetowych .

  czytaj więcej

Gwarancje i licencje

MIMO :: gwarancja satysfakcji

Pracownia Kreatywna MIMO to zespół doświadczonych ekspertów.  Jako fachowcy w branży internetowej i graficznej, oferujemy wysoką jakość i gwarancję co wyróżnia nasze projektowanie stron www i tworzenie sklepów internetowych .


MIMO :: 100% gwarancji satysfakcji z projektów graficznych

Rozpoczynając z nami współpracę otrzymują Państwo 100% gwarancję zadowolenia z końcowych efektów naszej pracy. Podczas projektowania Państwa strony internetowej lub grafiki sklepu internetowego, kierujemy się nie tylko wyobraźnią ale także Państwa oczekiwaniami i wizjami nowego serwisu. Zawsze mogą liczyć Państwo na kilka różnorodnych propozycji graficznych, z których jedna stanie się osnową graficzną witryny.


MIMO :: 100% gwarancji satysfakcji z systemu CMS.MIMO

CMS.MIMO to konsola zintegrowana z serwisem WWW lub ze sklepem internetowym. Pozwala ona na samodzielne zarządzanie treścią, zdjęciami i plikami na stronie internetowej. System CMS jaki Państwu proponujemy, to efekt kilkuletnich doświadczeń naszego zespołu. Jest to program o charakterze otwartym, co oznacza, że CMS będzie miał dokładnie takie opcje jakie są Państwu potrzebne. Nasze oprogramowanie jest przetestowane i kompatybilne z wszystkimi współczesnymi przeglądarkami internetowymi. Stabilność CMS.MIMO sprawdziło już wiele firm. Do każdego wykonanego przez nas systemu CMS.MIMO dodajemy gwarancję. 


Powrót