Pozycjonowanie Stron

Celem pozycjonowania stron internetowych jest uzyskanie najwyższej pozycji danej strony internetowej w wyszukiwarkach. Pozycjonowanie stron to usługa, którą wykonujemy po dogłębnym przeanalizowaniu Państwa strony WWW i ustaleniu potrzeb które wiążą się  z zakresem słów kluczowych do wypozycjonowania.
Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu Internauci szybko docierają do Państwa strony, a co się z tym wiąże, poprawia się odwiedzalność serwisu co powoduje zwiększenie się liczby klientów którzy będą zainteresowani Państwa ofertą, którą mogą odnaleźć dzięki wysokiej pozycji strony w wyszukiwarkach.

Największymi wyszukiwarkami i katalogami zawierającymi polskie zasoby według wielkości udziałów w rynku wyszukiwarek są:

web design

 

GOOGLE (ok. 69% rynku),
WP (ok. 15% rynku),
ONET (ok. 10% rynku),
MSN (ok. 1,2% rynku),
INTERIA (ok. 1,0% rynku),
NETSPRINT (ok. 0,4% rynku).
YAHOO (ok. 0,3% rynku),
Generują one ok 96 % zasobów polskich stron.

 

 

 

Pozycjonowanie stron internetowych jest skomplikowanym i pracochłonnym procesem który polega na uzyskiwaniu najwyższej pozycji stron w wyszukiwarkach. Skuteczne pozycjonowanie  zapewnia perfekcyjna znajomość algorytmu wyszukiwarek internetowych, umiejętność programowania, analizowanie zachowań użytkowników internetu i ciągłe badanie dokonań konkurencji.

ETAPY POZYCJONOWANIA 

Dobieranie odpowiednich słów kluczowych jest pierwszym istotnym etapem w procesie pozycjonowania stron. Wieloletnie doświadczenie daje nam możliwość na optymalne dobranie frazy zgodnej z modelem biznesowym firmy oraz preferencjami internautów. Swoje projekty opieramy na sprawdzonych i etycznych zasadach pozycjonowania. Przy czym odważnie stosujemy nowatorskie rozwiązania co przyczynia się do naszej przewagi w Internecie. 
Kolejnym etapem pozycjonowania jest tworzenie odpowiedniej struktury odnośników które prowadzą do państwa strony. Opieramy się na sprawdzonych systemach wymieniania linków, korzystamy w większości z własnego zaplecza. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować ciągle rosnącą pozycję Państwa strony nawet na popularne i konkurencyjne frazy.


Przykładowe realizacje:
Dager.pl
Pozycjonowanie fraz: videofilmowanie Łódź 
Efekt: pozycja 3 w google.pl   sprawdź>>


Gardo-transport.pl 
Pozycjonowanie SEO fraz: "transport Łódź" 
Efekt: pozycja 3 w google.pl  sprawdź>>


Mimo.pl 
Pozycjonowanie w Google frazy: "hosting Łódź"
Efekt: pozycja 1 w google.pl  sprawdź>>

Foto88.pl
Pozycjonowanie stron na hasła: "Fotografia ślubna Łódź"  Efekt: pozycja 3 w google.pl  sprawdź>>
Pozycjonowanie dla frazy: "Studio fotograficzne Łódź". Efekt:  pozycja 3 w google.pl  sprawdź>>


Netmak.pl 
Pozycjonowanie frazy "Fotografia okolicznościowa:
Efekt: pozycja 2 google.pl sprawdź>>

Proponujemy Państwu pozycjonowanie kompleksowe lub pozycjonowanie w wybranych wyszukiwarkach. Służymy również poradami i fachową pomocą w rozwoju Państwa stron www!