Płatności On-Line w Twoim e-sklepie

Płatności on-line w sklepie internetowym

Platnosć on-line to błyskawiczna, bezpieczna i łatwa metoda płacenia za towary oraz usługi oferowane w Internecie, w sposób który zapenia klientom pełny komfort i wygodę.

Mimo Multimedia to lata doświadczeń, poparte profesjonalnym zapleczem technicznym jak i prawnym .Oferujemy profesjonalną, bezkonkurencyjnę obsługę płatności internetowych połączoną ze sklepem internetowym.

Na czym polegają płatności on-line?

Zamawiając w sklepie internetowym, Internauta zostaje przekierowany na stronę systemu płatności. Tam Internauta wybiera rodzaj płatności on-line oraz wskazuje swój bank. Określa też czy chce dokonać zapłaty przy pomocy karty kredytowej czy też przy pomocy przelewu on-line. Następnym krok to w zależności od wybranej opcji:
- połączenie ze swoim kontem bankowym (za autoryzacją pin kod). Połączenie jest szyfrowane i 100% bezpieczne.
- połączenie ze stroną dającą możliwość zapłaty za zamówione towary, przy pomocy karty kredytowej. Dane karty trafiają bezpośrednio do banku Internauty dokonującego zapłaty i nie są przechowywane w innym miejscu.

Schemat transakcji

  •  Podczas realizowania zamówienia ze sklepu internetowego dokonują Państwo wyboru typu sposobu zapłaty
  •  Po złożeniu zamówienia, zostają Państwo przekierowani na stronę logowania swojego banku lub Centrum Autoryzacji Kart
  • Ostatnią czynnością jest obciążenie rachunku bankowego lub też karty płatniczej/kredytowej
  •  Zapłata niemalże od razu będzie dostępna dla sklepu internetowego co w znacznym stopniu przyspieszy realizację Państwa zamówienia
  • Nad prawidłowym przebiegiem płatności czuwają specjaliści, a także profesjonalny Dział Obsługi Klienta