Pakiety hostingowe

Hosting START MINI w Mimo MultiMedia

Oferta dla firm i przedsiębiorstw, nie mających jeszcze sprecyzowanych wymagań odnośnie internetu. Oferowana powierzchnia dyskowa będąca do dyspozycji w tym pakiecie umożliwia opublikowanie rozbudowanej strony internetowej, a pakiet skrzynek pocztowych o nieograniczonej daje możliwość prowadzenia korespondencji przez pracowników firmy. Hosting START MINI to:

adresy E-MAIL : krótkie i łatwe do zapamiętania adresy e-mail: nazwa@mimo.pl,

pojemność kont: 100MB, z możliwością włączenia autorespondera (np. "obecnie wyjechałem na urlop"),
filtr antyspamowy, możliwość korzystania z poczty z poziomu przeglądarki internetetowej, uwierzytelnianie serwera SMTP

konto WWW - serwer: pojemność konta www: 100MB z dostępem ftp

domena: łatwy i niepowtarzalny adres w domenie firma.mimo.pl
Hosting START PLUS w Mimo MultiMedia
Oferta dla firm, chcących szeroko rozwinąć swoją działalność w Internecie. Zaoferowana powierzchnia dyskowa jak i liczba
skrzynek pocztowych daje możliwość szerokiego wykorzystania Internetu w zakresie prowadzenia oraz promocji w sieci swojej strony www. W ramach usługi oferujemy:

profesjonalny hosting stron i serwisów internetowych

poczte E-MAIL z zabezpieczeniem antyspamowym i antywirusowym, dostępem do poczty z poziomu przeglądarki oraz uwierzytelnianie serwera SMTP.

konto WWW na dowolną ilość stron internetowych, z dostępem do ftp, obsługą php, mysql

rejestracja i utrzymanie domeny, parking domen, doradztwo w zakresie domen

stałą opiekę techniczną i doradztwo.
Hosting STANDARD w Mimo MultiMedia
Kierujemy do korporacji które intensywnie wykorzystują możliwości Internetu: pocztę elektroniczną i strony www firmy. W ramach HOSTINGU STANDARD oferujemy:

pakiet 10 nielimitowanych skrzynek pocztowych, dostęp do poczty z poziomu przegladarki, uwierzytelnianie serwera SMTP, aliasy

łatwe do zapamiętania adresy e-mail w wybranej domenie (np. firma@firma.pl)

filtr antyspamowy, skaner antywirusowy: wirusy i tzw. robaki internetowe rozsyłane e-mailem mogą być dla Państwa niezwykle uciążliwe. Dlatego nad bezpieczeństwem Państwa MimoPoczty będzie czuwał system antywirusowy

możliwa instalacja dowolnej ilości domen własnych

SSL - funkcja ANTYOSZUST (Antyoszust to dostępna w koncie MimoPoczty funkcja która zwiększa bezpieczeństwo. Uniemożliwia ona podszywanie się niepowołanym osóbą pod Państwa adresy e-mail. Antyoszust będzie włączony na stałe dla Państwa konta.

Konto WWW na stronę internetową / dostęp ftp, baza mysql

30 GB transferu danych.

KONTO WWW o pojemności dostosowanej do Państwa potrzeb

DOMENA : Rejestracja oraz instalacja na serwerze wybranej przez Państwa domeny lub kilku domen, np. firma.pl, firma.com.pl, firma.com , firma.lodz.pl lub inne
Hosting MAX w Mimo MultiMedia
Jego właściwości pozwalają na kompletny rozwój przedsiębiorstwa w Internecie. To hosting na miarę potrzeb wymagających firm.