Konta e-mail

zamów bezpłatną wizyte konsultanta

 

KONTA E-MAIL w Mimo MultiMedia

Daje możliwość szybkiego przekazywania informacji. Bez wątpliwości poczta elektroniczna jest najbardziej popularną usługą w internecie. E-mail można wukorzystać do wysyłania aktualnych ofert, cenników dla firm, które z nami współpracują. Można również wysyłać swoją ofertę handlową potencjalnym klientom.

 

Nasza oferta to:

pojemność konta e-mail 10MB, 50MB, 100MB (do wyboru)

możliwość włączenia autorespondera (np. "obecnie wyjechałem na urlop")

filtr antyspamowy, możliwość zablokowania dostarczania poczty z określonych adresów

możliwość korzystania z poczty z poziomu przeglądarki www

uwierzytelnianie serwera SMTP

Dodatkowe konta e-mail


Do użytku zostaje oddany też nowy panel pocztowy MIMO.POCZTA dostępny z adresu www.mimo.pl/poczta. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań tego typu w Polsce. Panel MIMO.POCZTA umożliwia bezpieczne obsługiwanie poczty elektronicznej z każdego miejsca na świecie bez potrzeby konfigurowania programu pocztowego na swoim komputerze.

W celu ustalenia wstępnego kosztorysu prosimy o kontakt

DODATKOWE KONTA E-MAIL w MIMO MULTIMEDIA


W przedsiębiorstwach które posiadają kilka działów lub oddziałów, posiadanie wielu skrzynek poczty elektronicznej upraszcza przepływ informacji w firmie oraz między firmą a kontrahentami.
Mimo Multimedia nie daje ograniczeń na ilości dodatkowych kont pocztowych. Nie musicie też Państwo podejmować z góry decyzji o ich liczbie. Dodatkowe skrzynki pocztowe są uruchomiane w chwili gy uznają Państwo, że jest na to potrzeba.

Możliwa wielkość dodatkowych kont e-mail:
10 MB , 30 MB , 50 MB , 100 MB, 500 MB