Integracja sklepów z aukcjami Allegro

sklep internetowy zintegrowany z Allegro

Jeśli posiadasz już swój sklep internetowy, a do tego prowadzisz również sprzedaż poprzez aukcje Allegro, warto abyś zainwestował w swój czas i zamówił u nas moduł integrujący Twój sklep internetowy z serwisem Allegro!

Moduł ten pozwala na prezentowanie  wyznaczonych produktów z szerokiej oferty sklepu na portalu aukcyjnym Allegro.pl 
Jest to nieodzowna funkcja dla sklepów które prowdzą sprzedaż zarówno przez sklep jak i aukcje allegro.pl

 

Oferujemy:


Projekt szablonu Allegro
- zgodny z grafiką sklepu internetowego

- cięcie szablonu Allegro i optymalizowanie – dopasowany do wymogów Allegro
- instalowanie szablonu na koncie klienta Allegro
- szablon zostanie wykorzystany jako układ graficzny wystawianych aukcji

Oprogramowanie integrujące sklep internetowy z Allegro

Moduł integrujący z Allegro.pl,  umożliwiający pobranie większości  danych niezbędnych do wystawienia aukcji z karty produktu który istnieje w sklepie.
To są pola dotyczące aukcji, które można edytować z panelu sklepu:

Tytuł aukcji,
kategoria, w której  aukcja ma zostać wystawiona,
edytowalny opis aukcji z możliwością zamieszczania zdjęć.
czas trwania aukcji,
data rozpoczęcia aukcji
data zakończenia aukcji
liczba oferowanych sztuk,
cena Kup Teraz,
cena minimalna
cena wywoławcza,
sposób dostawy,
formy płatności.

w cmsMIMO, w dziale edytowania produktu (karta produktu), zamieszczamy funkcję ‘wystaw na Allegro’  - kliknięcie na tę opcję powoduje automatycznie wystawienie przedmiotu na Allegro (tam również będą zamieszczone: zdjęcia i opis produktu); 
w cmsMIMO będą musiały zostać podane takie informacje jak:
czas trwania aukcji, inne – wymuszane przez Allegro oraz E-bay;

System CMS będzie też śledzić czas trwania aukcji, w razie jak aukcja się skończy lub wystawiony przedmiot zostanie kupiony, system odnotuje tą informację we właściwym module cmsa, zawierającym historię aukcji (np. w dziale trwające aukcje, sprzedane przemioty, itd.) Do tego cms będzie tworzył automatycznie powiadomienia o końcu aukcji bądź o zakupie wystawionego przedmiotu (niezależnie od powiadomień wysyłanych przez Allegro).


Integracja z aukcjami Allegro -  p o d s u m o w a n i e

Jesteśmy w stanie polepszyć i zautomatyzować Twoją sprzedaż prowadzoną w Internecie. Oferujemy Ci oprogramowanie które umożliwia wystawianie produktów wprost z oferty Twojego sklepu internetowego do serwisu Allegro jako aukcję on-line. W zakresie naszej oferty znajdują się cztery wątki:


-> Produkty:
Produkty wystawia się poprzez zaznaczenie produktu z oferty sklepu w panelu administracyjnym. Następnie eksportowane są wszystkie dane o produkcie i zostają wystawiane w atrakcyjnej szacie graficznej na aukcjach. Po wygranej zostaje utworzone zamówienie i zmienia się stan magazynowy produktu.

-> Klienci
Informacje o tym kto wygrał aukcje zostają wysłane przez nasz program do bazy danych Twojego sklepu internetowego - co można zaobserwować z panelu administracyjnego sklepu. Daje to możliwość prostego wystawienia faktury - ponieważ poszczególne dane zwycięcy zapisane zostą w dziale 'Klienci', dzięki czemu każdy klient z Allegro dodany zostaje do bazy danych Twojego sklepu internetowego.

-> Zamówienia

Po zakończeniu aukcji zostaje ona zapisana w panelu administracyjnym sklepu, jako nowe zamówienie które posiada swój kod i status zamówienia. Sklep internetowy wysyła automatyczne komunikaty do osoby która wygrała aukcje o poszczególnych zmianach w statusie zamówienia (np. w trakcie realizacji, przygotowane do wysyłki, opłacone, zrealizowane)

-> Promocja i Wizerunek

Profesjonalne aukcje na Allegro to przede wszystkim reklama Twojej firmy, jej usług i produktów. Zadbaj o swój wizerunek w sieci a szybko przekonasz się o tym, jak duże korzyści możesz osiągnąć sprzedając on-line. Aukcja a dobrą oprawą graficzną - najlepiej zintegrowaną z grafiką Twojego sklepu internetowego - szybko spowoduje duże zainteresowanie allegrowiczów.