Foldery firmowe

Foldery firmowe są etykietą Twojej firmy. Proponujemy przygotowanie folderów pod względem graficznym (projektowanie folderów firmowych) jak i druk (druk folderów firmowych). Barwna prezentacja Twoich usług lub produktów, na pewno przyczyni się do zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie.


Nakład:

Oferujemy drukowanie folderów reklamowych w niewielkim nakładzie (druk cyfrowy). Urządzenia cyfrowe dają możliwość drukowania kolorowych folderów reklamowych także w niskim nakładzie. Dzięki czemu istnieje możliwość zamawiania folderów reklamowych zaczynając od pojedyńczej sztuki, a kończąc na kilkudziesięciu egzemplarzach.
Jest również możliwe zamawianie folderów w dużym nakładzie (od 1tyś. sztuk) - wtedy zlecenie jest wykonywane w technologii offsetowej.

 

Katalogi, Broszury

Broszury reklamowe, broszury promocyjne, katalogi produktów drukowane w pełnych barwach idealnie prezentują Twoją ofertę. Wykonywane są zarówno w druku cyfrowym (nakład już od 1 szt.) jak i offsetowym (większa ilość).

 

 

WIZYTÓWKI

 

Nasza oferta obejmuje też projekt i drukowanie wizytówek firmowych. Na początku prezentujemy projekt graficzny wizytówki, który wykonany został zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Po końcowym zaakceptowaniu grafiki wizytówki, zajmujemy się jej wydrukiem. Wizytówki drukowane są zarówno poprzez technikę cyfrową (małe nakłady) jak i technikę offsetową (duże nakłady), dobierając rodzaj druku do wielkości zamówienia tak by zoptymalizować koszty przeliczając na pojedynczą wizytówkę.

 

NAKLEJKI / ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

 

Tworzymy naklejki jak i etykiety samoprzylepne dowolnego formatu i w dowolnym nakładzie, od zamówienia niskonakładowego obejmującego kilkadziesiąt sztuk do zamówienia seryjnego powyżej 1000 szt. Dzięki posiadanym urządzeniom do drukowania możemy zoptymalizować cenę druków samoprzylepnych w zależności od formatu druku i wielkości zamówienia.

 

ULOTKI / DRUK ULOTEK

 

Oferujemy drukowanie ulotek w małym jak i dużym nakładzie, zarówno w druku czarno-białym jak i w kolorowym. Możemy wybrać szereg materiałów od bardziej ekonomicznych do prezentacyjnych, kredowych o dużej gramaturze. Dwa opcjonalne sposoby druku: offsetowy i kolorowy druk cyfrowy uzupełniają się w kwestii utrzymywania niskiej ceny przy małym i dużym nakładzie.

 

TECZKI OFERTOWE / DRUK TECZEK

 

Zajmujemy się przygotowaniem i drukowaniem pełnokolorowych teczek ofertowych, wykonanych z materiałów o dużej gramaturze zapewniającej sztywność i trwałość, stanowią one doskonałą formę prezentacji firmy i zapewniają własności użytkowe. Teczki ofertowe drukujemy w pełnym kolorze według różnych szablonów.